Logowanie
Login:
Hasło:

Nowoczesne meblościanki

Strona główna -> Ciekawostki -> Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki

Każdy mebel lub zestawy mebli wykonywane są w różnych wzorach i kolorach, ale tez stylach. Nawet tradycyjne meblościanki zmieniły swój charakter i od tej pory zdobią najbardziej nowoczesne wnętrza podkreślając ich niecodzienny wygląd oraz bogactwo prostych, geometrycznych kształtów.

Nowoczesne meblościanki składają się z szafek, regałów, otartych półek, miejsca na telewizor czy sprzęt grający oraz komód. Ich uszeregowanie lub dobór elementów są nieprzypadkowe, ale często tak wyglądają. Nie współgrają one ze sobą tak, jak w przypadku tradycyjnych meblościanek i nie są poskręcane. Każdy element żyje własnym życiem, pełni osobną rolę i tylko wizualnie pasuje do reszty. Dodatkowo często używa się do podświetlenie fragmentów mebli kolorowych ledowych lampek lub halogenów. Nadaje to meblościance niezwykłego charakteru.

Często wykonane są one z tworzywa o wysokim połysku, w czerni lub bieli, ale też innych, nieraz krzykliwych kolorach. W połączeniu z kanapami oraz dywanami tworzą elegancki styl pomieszczenia. Zdarzają się również drewniane kompozycje, ale jeśli chodzi o nowoczesność, to naturalne surowce są jednak na drugim planie w aranżacji wnętrz. Czasami tylko ich fragmenty wstawiane są w szafki czy półki meblościanek o nowoczesnym stylu.

Jeśli chodzi o funkcjonalność tego typu zestawów meblowych to na pewno nie są one tak pojemne i przydatne jak klasyczne meblościanki. Nie posiadają kompletu różnych półek i szafek, ale też nie przytłaczają nimi wnętrza. Nowoczesne meblościanki są lekkie, przyjemne wizualnie i współgrają z innymi elementami wyposażenia wnętrz. Ich styl i ułożenie zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji. W sklepach meblowych jest ich szeroki wybór, bogactwo różnych połączeń w wielu kolorach i kształtach mebli.

Artykuły powiązane

Kuchnia jest uważana za serce w wielu domach. Jest to miejsce gdzie chętnie spędzamy wolny czas, przygotowujemy posiłki dla całej rodziny oraz na przyjęcia domowe. Włosi uważają, że do kuchni powinno podchodzić się z szacunkiem. Jest wi

Kliknij, by przeczytać dalej: Kuchnia w stylu włoskim
Minimalizm oraz prostota stają się coraz bardziej popularny. Zobacz jak zaaranżować nowoczesną kuchnie.

Kliknij, by przeczytać dalej: Nowoczesna kuchnia
Nie wiesz na jakie meble i aranżację kuchni się zdecydować? A może kuchnia na wymiar będzie najlepszym rozwiązaniem?

Kliknij, by przeczytać dalej: Kuchnia na wymiar?
Meble kuchenne są bardzo ważne, ponieważ muszą być maksymalnie funkcjonalne i pojemne, a przy tym ładne. Kuchnię można urządzić w interesujący sposób niezależnie od tego, czy dysponujemy małym, czy też dużym pomieszczeni

Kliknij, by przeczytać dalej: Meble do kuchni- maksymalnie funkcjonalne